POZNAJMY SIĘ! KOCHAM ZAKOCHANYCH LUDZI I UWIELBIAM ROBIĆ IM ZDJĘCIA.. ALE TO CHYBA WIDĄĆ..

Trochę mnie od drugiej strony

Trochę o mnie: Swój pierwszy ślub sfotografowałem ponad 14 lat temu, tak po za tym nie ma się czym chwalić. Teraz tego materiału nikomu bym nie pokazał. Lubię patrzeć i słuchać, fotografia daje mi bardzo dużo satysfakcji oraz możliwość poznania wielu ciekawych ludzi na swojej drodze. Jest moją pasją oraz sposobem na życie. Przez wiele lat pracy, wypracował swój własny styl, nie nachalny, subtelny i naturalny. Fotografuję zdjęcia na terenie całej Polaki, zazwyczaj na terenie województwa podkarpackie, małopolskiego oraz świętokrzyskiego. 

Jestem mężem, ojcem i dobrym człowiekiem – tam mi się wydaje 🙂 Ale możecie to sprawdzić sami! 

Moje zdjęcia to opowieść, cykl kadrów które składają się w całą historię, historię Waszego dnia. Lubię bardzo fotografować w przyrodzie, lasy, łąki, góry to mój drugi dom.
Każda para to inna historia, historia która zostaje uwieczniona na wiele lat, dla Was ale też dla Waszych rodzin. Lubię robić zdjęcia nie pozowane, pełne emocji, energii i uczuć. 

Chętnie odpowiem na wszystkie Wasze pytania – Zachęcam do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź umówienie się na kawę na mieście, przeglądnięcie moich zdjęć i omówienie tego, co Was interesuje, czego oczekujecie od moich fotografii. Do zobaczenia?

Poznaliście mnie już! Teraz chętnie poznam Was !

 

ŚLUBNE Q&A - pytania i odpowiedzi

Zazwyczaj jestem od przygotowań do końca oczepin, lecz są penne wyjątki. Chcę aby moja "praca" trwała max 15 godzin. Jest to spowodowany tym iż muszę być w pełnie energii aby na bieżąco gonić za dobrymi kadrami. 

Zazwyczaj jest to nie dłużej niż 60dni. Lecz często zdarza się że galeria internetowa jest gotowa dla Was 30dni po weselu. 

Fotografie dostaniecie w formie elektronicznej, wrzucone w chmurę aby je pobrać. Natomiast galeria ze zdjęciami będzie znajdował się na moje stronie internetowej gdzie będzie zabezpieczona hasłem, które znacie tylko Wy i Wasi goście weselni. Można również z niej pobrać zdjęcia. 

Zazwyczaj oddaje 400 obrobionych autorsko fotografii, jest to minimum jakie Wam gwarantuje. Lecz jeśli będzie dużo dobrych kadrów są one również Wam oddane. 

Jasne że tak! Zawsze jest to dodatkowy czas spędzony  z Wami, który powoduje że lepiej się poznamy oraz Wy przyzwyczaicie się do obiektywu. 

Cena jest określona na dany rok, zawsze dokładną kalkulację wykonuje po wcześniejszym kontakcie i większej ilości informacji. Zawsze możemy porozmawiać o Rabacie tak tak, to stolica Maroka 🙂 Chętnie zabiorę Was tam na plener ślubny. 

Zwykle rozliczam się po oczepinach, jednak jeśli macie ochotę przy odebraniu zdjęć to nie będzie to problemem. 

Tak, daję taką możliwość. 

Oczywiście że nie! Każda para podejmuje taką decyzję indywidualnie. 

Czasem zdarza się że pary mają obawy "Jak wyjdą" a później same piszą że można je dodawać. 

Zasze staram się w dniu ślubu wyciągnąć Was na kilka ujęć, aby poczuć magię tego dnia i zamknąć ją w fotografiach. Polecam również plener w innym dniu, zawsze mamy wówczas znacznie więcej czasu na lepsze kadry i miejsca. 

Tak, jak najbardziej możemy sfinalizować umowę przez internet. 

Tak, przez ponad 14 lat pracy nie miałem przypadku abym stracił zdjęcia. Aparat fotograficzny zapisuje równolegle na dwóch kartach pamięci. Fotografie po zgraniu są przechowywane na dwóch dyskach twardych oraz kopia w chmurze.

Zazwyczaj robię wywiad z Wami i ustalam w jakim klimacie czuli byście się najlepiej. Później proponuje Wam kilka opcji do wyboru. 

czekam na Twoją wiadomość

Masz pytania? Napisz! to nic nie kosztuje

Odpowiem na Wszystkie Wasze pytania! Spotkajmy się przy kawie i porozmawiajmy…