blog 01blog 01blog 01blog 01blog 01blog 01blog 01blog 01

0007

Czytaj więcej: Alicja i Tomek - Sesja plenerowa

Dziś na blogu plener który utkwił mi bardzo w pamięci,  w roli głównej Magda i Artur. Na miejsce pleneru wybraliśmy naturę... lasy, pola i łąki.

0015

 

Czytaj więcej: Plener Magdy i Artura

 Zima za oknami, post z małym poślizgiem. Prawie rok temu wraz z Eweliną i Piotrkiem wybraliśmy się przy minus -10 stopniach w plener. Zarówno dla mnie jak i dla nich było to dużym wyzwaniem, ale było warto trochę pomarznąć. Efektem naszej współpracy są te wyjątkowe, „zimowe” fotografie.

ok ewelina i piotr 23

 

Czytaj więcej: Zimowy plener Eweliny i Piotrka

Jako sympatycy górskich wycieczek, Agata i Piotr na miejsce swojego pleneru wybrali jedno z najpięknieszych miejsc w Polsce, jakimi są Bieszczady - najbardziej dziki i nieodkryty rejon Polski. W październiku w górach jest pięknie, panuje wszechobecna jesień, drzewa pokryte są brązowymi liśćmi. Po wspólnych rozmowach na cel naszej podróży wybraliśmy połoninę Caryńską. Zachęcam do oglądnięcia paru zdjęć z  tego pięknego zakątką Polski.

001 1 of 1

Czytaj więcej: Agata i Piotr - Bieszczady

Zapraszam do obejrzenia pleneru Madzi i Grześka, który już z założenia miał być pełen zieleni, kwiatów i tego co natura nam oferowała. Bardzo dziękuję młodej parze za miłą atmosferę, wspomnienia oraz to co zostało.... fotografie.

 DSC9374

Czytaj więcej: Pełen emocji i zieleni plener Madzi i Grześka